400 000 €
296 €/m²
Property 14818 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka1350 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 270 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 59235
  • Metry kw. 880 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
540 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 64082
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 56518
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
450 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 52393
  • Metry kw. 1203 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 60566
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
450 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 31099
  • Metry kw. 860 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera