120 000 € 80 000 €
130 €/m²
Property 14899 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 23000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka612 metrów kwadratowych w Atenach. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 637 €/m²
  • Kod obiektowy 14449
  • Metry kw. 251 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 686 €/m²
  • Kod obiektowy 42712
  • Metry kw. 233 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
150 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 41736
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 427 €/m²
  • Kod obiektowy 40840
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod obiektowy 57398
  • Metry kw. 109 m²
  • Odległość do plaży 945 m
Sprzedaż
130 000 € 695 €/m²
  • Kod obiektowy 38160
  • Metry kw. 187 m²
  • Odległość do plaży 11300 m
Sprzedaż
106 000 € 484 €/m²
  • Kod obiektowy 12943
  • Metry kw. 219 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod obiektowy 36687
  • Metry kw. 158 m²
  • Odległość do plaży 8400 m
Sprzedaż
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 37012
  • Metry kw. 127 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 59415
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 13700 m

Subskrypcja newslettera