Sprzedaż - Działka 6458 m² na Attyce

Grecja Attyka Wyspy Argosaronikos Aegina
267 000 €
41 €/m²
Property 14960 photo 1
Property 14960 photo 2
Property 14960 photo 3
Property 14960 photo 4
Property 14960 photo 5
Property 14960 photo 6
Property 14960 photo 7
Property 14960 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 73 km

Opis

Na sprzedaż Działka6458 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
260 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 13214
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
395 000 € 897 €/m²
  • Kod obiektowy 10955
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
266 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 13845
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
240 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 31349
  • Metry kw. 1273 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 56518
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 60 m

Subskrypcja newslettera