70 000 €
157 €/m²
Property 15847 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka445 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 267 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 24143
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 412 €/m²
  • Kod obiektowy 3056
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 48000 m
Sprzedaż
80 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 44077
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
70 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 15847
  • Metry kw. 445 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 44556
  • Metry kw. 12036 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
95 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 20467
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
75 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 14202
  • Metry kw. 1058 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
100 000 € 555 €/m²
  • Kod obiektowy 62512
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 120000 m
Sprzedaż
90 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 30163
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera