Sprzedaż - Działka 68000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
490 000 €
7 €/m²
Property 16054 photo 1
Property 16054 photo 2
Property 16054 photo 3
Property 16054 photo 4
Property 16054 photo 5
Property 16054 photo 6
Property 16054 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 22 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka68000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 32190
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
400 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 33310
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
430 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 42191
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51125
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
480 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51293
  • Metry kw. 48000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
580 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 42862
  • Metry kw. 17500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34064
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
650 000 € 406 €/m²
  • Kod obiektowy 25355
  • Metry kw. 1599 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera