Sprzedaż - Działka 8962 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Siviri
380 000 €
42 €/m²
Property 1651 photo 1
Property 1651 photo 2
Property 1651 photo 3
Property 1651 photo 4
Property 1651 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka8962 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
530 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 2578
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
350 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 5060
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 22655
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
380 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 59728
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 4474
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59240
  • Metry kw. 5750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
380 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 1651
  • Metry kw. 8962 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
320 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 64872
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera