Sprzedaż - Działka 4328 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Lasithi Agios Nikolaos
120 000 € 65 000 €
15 €/m²
Property 16530 photo 1
Property 16530 photo 2
Property 16530 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka4328 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 50361
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64066
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49099
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
107 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 45854
  • Metry kw. 5071 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera