540 000 € 539 000 €
159 €/m²
Property 16553 photo 1
Property 16553 photo 2
Property 16553 photo 3
Property 16553 photo 4
Property 16553 photo 5
Property 16553 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka3373 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
587 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 25605
  • Metry kw. 106846 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
800 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34160
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
590 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 65038
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56505
  • Metry kw. 11174 m²
  • Odległość do plaży 1850 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
750 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 38075
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 24670
  • Metry kw. 2021 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera