413 000 €
160 €/m²
Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka2580 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
500 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 50105
  • Metry kw. 862 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
340 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 37045
  • Metry kw. 1540 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
427 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 26976
  • Metry kw. 9848 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
520 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30769
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m

Subskrypcja newslettera