2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka17934 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 3000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 30474
  • Metry kw. 29063 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 36085
  • Metry kw. 19017 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 48899
  • Metry kw. 391200 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera