800 000 €
615 €/m²
Property 16574 photo 1
Property 16574 photo 2
Property 16574 photo 3
Property 16574 photo 4
Property 16574 photo 5
Property 16574 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1250 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka1300 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 130 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 56455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
780 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46179
  • Metry kw. 12900 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
700 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 64079
  • Metry kw. 1361 m²
  • Odległość do plaży 310 m
Sprzedaż
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 38652
  • Metry kw. 635 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
900 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 30174
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera