400 000 €
33 €/m²
Property 16786 photo 1
Property 16786 photo 2
Property 16786 photo 3
Property 16786 photo 4
Property 16786 photo 5
Property 16786 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 258 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30769
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
427 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 47454
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 26888
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera