80 000 €
160 €/m²
Property 17947 photo 1
Property 17947 photo 2
Property 17947 photo 3
Property 17947 photo 4
Property 17947 photo 5
Property 17947 photo 6
Property 17947 photo 7
Property 17947 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
115 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 63385
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61566
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 62063
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera