374 000 €
18 €/m²
Property 18420 photo 1
Property 18420 photo 2
Property 18420 photo 3
Property 18420 photo 4
Property 18420 photo 5
Property 18420 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40012
  • Metry kw. 2660 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod obiektowy 64279
  • Metry kw. 202 m²
  • Odległość do plaży 186 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera