65 000 €
66 €/m²
Property 18508 photo 1
Property 18508 photo 2
Property 18508 photo 3
Property 18508 photo 4
Property 18508 photo 5
Property 18508 photo 6
Property 18508 photo 7
Property 18508 photo 8
Property 18508 photo 9
Property 18508 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka980 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
86 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 26289
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 31235
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 39447
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44724
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
70 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 45797
  • Metry kw. 982 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
85 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45716
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
70 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 42791
  • Metry kw. 10226 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 42072
  • Metry kw. 593 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera