Sprzedaż - Działka 15500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kassandreia
475 000 €
30 €/m²
Property 18937 photo 1
Property 18937 photo 2
Property 18937 photo 3
Property 18937 photo 4
Property 18937 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka15500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50262
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
500 000 € 363 €/m²
  • Kod obiektowy 64827
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
480 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33562
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
500 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 32111
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
600 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 10114
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 45553
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
600 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 61529
  • Metry kw. 2822 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera