350 000 €
72 €/m²
Property 18947 photo 1
Property 18947 photo 2
Property 18947 photo 3
Property 18947 photo 4
Property 18947 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka4800 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod obiektowy 64279
  • Metry kw. 202 m²
  • Odległość do plaży 186 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera