250 000 €
33 €/m²
Property 19112 photo 1
Property 19112 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka7500 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
266 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 13845
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42964
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
370 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 24632
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
240 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 31349
  • Metry kw. 1273 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera