60 000 €
68 €/m²
Property 19175 photo 1
Property 19175 photo 2
Property 19175 photo 3
Property 19175 photo 4
Property 19175 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka877 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
85 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 44366
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 34571
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
85 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46630
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 14400 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
60 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 42779
  • Metry kw. 439 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera