Property 19254 photo 1
Property 19254 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1000 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 85 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50144
  • Metry kw. 8076 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42964
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
260 000 € 304 €/m²
  • Kod obiektowy 6094
  • Metry kw. 855 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
260 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 13214
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
266 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 13845
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera