250 000 €
415 €/m²
Property 19314 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka602 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 11732
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
260 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 13214
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
242 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63280
  • Metry kw. 852 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera