250 000 €
62 €/m²
Property 19323 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
290 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50144
  • Metry kw. 8076 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
267 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 14960
  • Metry kw. 6458 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
250 000 € 415 €/m²
  • Kod obiektowy 19314
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
240 000 € 264 €/m²
  • Kod obiektowy 29069
  • Metry kw. 906 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
260 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 36621
  • Metry kw. 2786 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera