Sprzedaż - Działka 1400 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Chortiatis Egzochia
385 000 €
275 €/m²
Property 19479 photo 1
Property 19479 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1400 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja