Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 49 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum Ateny - Centrum - Centrum
150 000 €
3061 €/m²
Property 19621 photo 1
Property 19621 photo 2
Property 19621 photo 3

Details

  • Profitability: 2,67%
  • Rok budowy: 1976
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja