Sprzedaż - Działka 32500 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Gazi Rodia
500 000 €
15 €/m²
Property 19868 photo 1
Property 19868 photo 2
Property 19868 photo 3
Property 19868 photo 4
Property 19868 photo 5
Property 19868 photo 6
Property 19868 photo 7
Property 19868 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka32500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 750 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50802
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
612 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 38961
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m

Subskrypcja newslettera