50 000 €
58 €/m²
Property 20091 photo 1
Property 20091 photo 2
Property 20091 photo 3
Property 20091 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka862 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 30580
  • Metry kw. 4022 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
45 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 31721
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25058
  • Metry kw. 939 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
47 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 13981
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
52 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 44586
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 3858
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
47 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 56820
  • Metry kw. 2053 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
70 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5343
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
45 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37861
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 21543
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera