Na zapytanie
Property 20331 photo 1
Property 20331 photo 2
Property 20331 photo 3
Property 20331 photo 4
Property 20331 photo 5
Property 20331 photo 6
Property 20331 photo 7
Property 20331 photo 8
Property 20331 photo 9
Property 20331 photo 10
Property 20331 photo 11
Property 20331 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka200000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 178433 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
44 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65912
  • Metry kw. 1255 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63071
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m

Subskrypcja newslettera