200 000 €
50 €/m²
Property 20433 photo 1
Property 20433 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 18000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42892
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 285 €/m²
  • Kod obiektowy 52937
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 20433
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera