95 000 € 67 000 €
236 €/m²
Property 20440 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 235 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka283 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 23645
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 376 €/m²
  • Kod obiektowy 4843
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
80 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5900
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
135 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 64218
  • Metry kw. 1102 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
131 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 12790
  • Metry kw. 2052 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2990
  • Metry kw. 2985 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 24748
  • Metry kw. 1015 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 5428
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
87 000 € 328 €/m²
  • Kod obiektowy 6096
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera