400 000 €
47 €/m²
Property 20455 photo 1
Property 20455 photo 2
Property 20455 photo 3
Property 20455 photo 4
Property 20455 photo 5
Property 20455 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka8500 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
350 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 36263
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Kod obiektowy 26135
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 38847
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
330 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 36445
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera