Sprzedaż - Działka 780 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Phthiotis Lamia
95 000 €
121 €/m²
Property 20467 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 80
  • Odległość do morza: 18000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Działka780 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Pozwolenie na budowę do 624 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja