Sprzedaż - Działka 5000 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Chortiatis
250 000 € 235 000 €
47 €/m²
Property 20891 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 2500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 65670
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
250 000 € 773 €/m²
  • Kod obiektowy 22247
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 55884
  • Metry kw. 4020 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m

Subskrypcja newslettera