260 000 €
2080 €/m²
Property 21242 photo 1
Property 21242 photo 2

Details

  • System ogrzewania: inny
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka125 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
345 000 € 492 €/m²
  • Kod obiektowy 46034
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 21330
  • Metry kw. 1012 m²
  • Odległość do plaży 30000 m

Subskrypcja newslettera