Sprzedaż - Działka 12437 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
225 000 € 170 000 €
13 €/m²
Property 21249 photo 1
Property 21249 photo 2
Property 21249 photo 3
Property 21249 photo 4
Property 21249 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1350 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka12437 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
198 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34374
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 34372
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 29948
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 29139
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 22562
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
270 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 34207
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
330 000 € 379 €/m²
  • Kod obiektowy 21281
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
270 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42942
  • Metry kw. 25969 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera