330 000 €
379 €/m²
Property 21281 photo 1
Property 21281 photo 2
Property 21281 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka870 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 4068
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
290 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44583
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 22562
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
430 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35809
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
270 000 € 675 €/m²
  • Kod obiektowy 5232
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
330 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 44033
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 21749
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
480 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 63742
  • Metry kw. 3310 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera