100 000 €
200 €/m²
Property 21328 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 21328
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
135 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 64218
  • Metry kw. 1102 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
130 000 € 376 €/m²
  • Kod obiektowy 4843
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
120 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 30291
  • Metry kw. 2373 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
87 000 € 328 €/m²
  • Kod obiektowy 6096
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
131 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 12790
  • Metry kw. 2052 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
130 000 € 144 €/m²
  • Kod obiektowy 26119
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 13027
  • Metry kw. 2638 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera