300 000 €
296 €/m²
Property 21330 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 30000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka1012 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
260 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 10248
  • Metry kw. 286 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
350 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 43646
  • Metry kw. 881 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 57399
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera