Sprzedaż - Działka 500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
20 000 €
40 €/m²
Property 21542 photo 1
Property 21542 photo 2
Property 21542 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
20 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 45421
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
20 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 26918
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
28 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44669
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
27 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45422
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
20 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 26819
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
28 500 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 56819
  • Metry kw. 1226 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
20 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 44307
  • Metry kw. 3100 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
25 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51141
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
25 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 31303
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
17 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 57099
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera