Sprzedaż - Działka 2000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
50 000 €
25 €/m²
Property 21543 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
48 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 30802
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
65 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 15878
  • Metry kw. 1261 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
70 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 22066
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
52 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 44585
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
45 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 50939
  • Metry kw. 643 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
50 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 26947
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
50 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 33895
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 33874
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 35126
  • Metry kw. 2075 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
45 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 48350
  • Metry kw. 540 m²
  • Odległość do plaży 5800 m

Subskrypcja newslettera