1 000 000 € 750 000 €
59 €/m²
Property 21593 photo 1
Property 21593 photo 2
Property 21593 photo 3
Property 21593 photo 4
Property 21593 photo 5
Property 21593 photo 6
Property 21593 photo 7
Property 21593 photo 8
Property 21593 photo 9
Property 21593 photo 10
Property 21593 photo 11
Property 21593 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 1760 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka12646 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 58868
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod obiektowy 46699
  • Metry kw. 3380 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
870 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 63660
  • Metry kw. 4748 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod obiektowy 2707
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
850 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 37392
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod obiektowy 58311
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31700
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera