Sprzedaż - Działka 14400 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Neoi Epivates
550 000 €
38 €/m²
Property 21609 photo 1
Property 21609 photo 2
Property 21609 photo 3
Property 21609 photo 4
Property 21609 photo 5
Property 21609 photo 6
Property 21609 photo 7
Property 21609 photo 8
Property 21609 photo 9
Property 21609 photo 10
Property 21609 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 1350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,65 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka14400 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42549
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
495 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 56988
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63301
  • Metry kw. 26607 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
800 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 21982
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 44068
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
700 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 62159
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
535 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 62508
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
620 000 € 289 €/m²
  • Kod obiektowy 63231
  • Metry kw. 2139 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
610 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 57090
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera