Sprzedaż - Działka 529 m² na Zachodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Achaia
70 000 € 65 000 €
122 €/m²
Property 21669 photo 1
Property 21669 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka529 metrów kwadratowych na Zachodnim Peloponezie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 529 metrów kwadratowych.

Lokalizacja