1 500 000 €
541 €/m²
Property 21799 photo 1
Property 21799 photo 2
Property 21799 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka2768 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12904
  • Metry kw. 444 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 63987
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 41133
  • Metry kw. 1104 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 18057
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 6226
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 9756
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 34904
  • Metry kw. 148000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 63652
  • Metry kw. 565 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 56266
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Wyłączny Sprzedaż
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod obiektowy 62859
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 4900 m

Subskrypcja newslettera