30 000 €
60 €/m²
Property 21861 photo 1
Property 21861 photo 2

Details

  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
37 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 13430
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
37 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 13426
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
30 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32862
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
40 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 38396
  • Metry kw. 606 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
40 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 37907
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
42 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 14016
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
40 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 43842
  • Metry kw. 1352 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
35 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 13836
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
30 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32861
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera