Na zapytanie
Property 21927 photo 1
Property 21927 photo 2
Property 21927 photo 3
Property 21927 photo 4
Property 21927 photo 5
Property 21927 photo 6
Property 21927 photo 7
Property 21927 photo 8
Property 21927 photo 9
Property 21927 photo 10
Property 21927 photo 11
Property 21927 photo 12
Property 21927 photo 13
Property 21927 photo 14
Property 21927 photo 15
Property 21927 photo 16
Property 21927 photo 17
Property 21927 photo 18
Property 21927 photo 19
Property 21927 photo 20
Property 21927 photo 21
Property 21927 photo 22
Property 21927 photo 23
Property 21927 photo 24
Property 21927 photo 25
Property 21927 photo 26
Property 21927 photo 27
Property 21927 photo 28
Property 21927 photo 29
Property 21927 photo 30
Property 21927 photo 31
Property 21927 photo 32
Property 21927 photo 33
Property 21927 photo 34
Property 21927 photo 35
Property 21927 photo 36
Property 21927 photo 37
Property 21927 photo 38
Property 21927 photo 39

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 540 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z 3 sypialnie, salon, 3 łazienek, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Video

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 14468
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod obiektowy 62163
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 20929
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 64729
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera