1 200 000 €
11 €/m²
Property 21930 photo 1
Property 21930 photo 2
Property 21930 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka105000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 35665
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
1 700 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 45275
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 600 000 € 534 €/m²
  • Kod obiektowy 2869
  • Metry kw. 2993 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59594
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 500 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 31545
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 146 €/m²
  • Kod obiektowy 7097
  • Metry kw. 6822 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 21930
  • Metry kw. 105000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 8162
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 26562
  • Metry kw. 12375 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 493 €/m²
  • Kod obiektowy 57341
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera