Sprzedaż - Działka 8000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Michaniona Nea Michaniona
800 000 €
100 €/m²
Property 21982 photo 1
Property 21982 photo 2
Property 21982 photo 3
Property 21982 photo 4
Property 21982 photo 5
Property 21982 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 450 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 49326
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 58868
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
870 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 63660
  • Metry kw. 4748 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31396
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
800 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61026
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
850 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 59690
  • Metry kw. 8248 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
950 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 59693
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63301
  • Metry kw. 26607 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera