Sprzedaż - Działka 3000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Michaniona Nea Michaniona
300 000 €
100 €/m²
Property 22040 photo 1
Property 22040 photo 2
Property 22040 photo 3
Property 22040 photo 4
Property 22040 photo 5
Property 22040 photo 6
Property 22040 photo 7
Property 22040 photo 8
Property 22040 photo 9
Property 22040 photo 10

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 49960
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
380 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 57026
  • Metry kw. 11350 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
340 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49633
  • Metry kw. 1612 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 8237
  • Metry kw. 7350 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
350 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 59576
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
290 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42350
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera