120 000 €
27 €/m²
Property 22073 photo 1
Property 22073 photo 2
Property 22073 photo 3
Property 22073 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka4400 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
145 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 65891
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
100 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 58138
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
160 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 51427
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 32794
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
165 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 36738
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32578
  • Metry kw. 2288 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera