Sprzedaż - Działka 2474 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Peraia
Na zapytanie
Property 22203 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 177 m
  • Odległość od lotniska: 5,3 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2474 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2100 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod obiektowy 58311
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
800 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61026
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 58074
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
82 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 62242
  • Metry kw. 513 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 63661
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 58868
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
27 000 € 0 €/m²
  • Kod obiektowy 62044
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m

Subskrypcja newslettera